Ve-Nice Suite Casa Teresa C881

  • The lagest option:
  • 4 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια
  • 2 υπνοδωμάτια

Το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 Βενετία 100 τ.μ. Απέχει μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από το Arsenale και μπορεί να φιλοξενήσει έως 7 άτομα. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια έχει θέα στον κήπο και διαθέτει αποθήκευση αποσκευών.

Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος έχουν πρόσβαση στη γκαρνταρόμπα, στον χώρο καθιστικού και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες. Επίσης, έχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Στη διάθεση των επισκεπτών υπάρχουν παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνος που βρίσκονται στη μικρή κουζίνα.

Τα Τρία Ότσι απέχουν μόλις 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης ο Ναός της Santa Maria dei Servi βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 απέχει 3 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Venezia Santa Lucia.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 Βενετία
Small Villa With Private Garden
Τιμή μόνο για κινητά

Small Villa With Private Garden

9.0
Άριστο 37 σχόλια
26 μ από το κατάλυμα
USD 307 USD 276
ανά νύχτα
Venus Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Venus Apartment

6.3
Ευχάριστο 71 σχόλια
94 μ από το κατάλυμα
USD 203 USD 183
ανά νύχτα
Real Venice Biennale
Τιμή μόνο για κινητά

Real Venice Biennale

8.7
Έξοχο 36 σχόλια
135 μ από το κατάλυμα
USD 314 USD 283
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βενετία Μάρκο Πόλο Αεροδρόμιο
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Venice Santa Lucia Train Station
    3,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας027042-LOC-13845,IT027042B4CJDJTEMG
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881;
      Το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 βρίσκεται κοντά σε Κήποι της Μπιενάλε.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 περιλαμβάνουν Μουσείο Κορέρ, Παλάτι των Δόγηδων καθώς και Καμπαναριό του Αγίου Μάρκου.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881;
      Η τιμή κράτησης στο το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 θα είναι 316€.
    • Πώς πληρώνω στο το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881;
      Το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • Maestro
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Trattoria al Diporto και Trattoria Dai Tosi και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 προσφέρει Ίντερνετ;
      Το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 έχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881;
      Η έκταση του το Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 αποτελεί 100 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βενετία Μάρκο Πόλο Αεροδρόμιο
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Venice Santa Lucia Train Station
    3,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ve-Nice Suite Casa Teresa C881 Βενετία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο